Çok Acil Ortaköy Ev Arkadaşı

 • Arkadaşlar Ortaköy'de Dereboyu Caddesine sadece 100 metre mesafedeki evimize şubat sonu-mart başı gibi taşınabilecek bir arkadaş arıyoruz.Ben Yıldız'da okuyorum.Diğer ev arkadaşımda Ispanya'dan geldi Türkçe öğrenmek adına..Evden ayrılacak arkadaşta İspanya'ya çalışmaya gidiyor.Bunlar genel bilgilerdi şimdi ev hakkında konuşacak olursak:

  Ev çok merkezi bir konumda.Otobüs duraklarına yürüyerek sadece 30 saniye(DT1,DT2,30D gibi çok kalabalık olmayan ring otobüs seferleri)..Evden Ortaköy Merkeze inmek(Kumpirciler,Ortaköy Kafeler vs) sadece 2-3dakika sürüyor..Evde herşey tamam gelecek arkadaş sadece kıyafetlerini alacak..

  Ev dubleks.Alt katta 2 oda,bir mutfak,bir banyo mevcut.Üst kattada 2 oda var.Odaların bitanesinin içinde kendine ait banyosu var.Üst kattaki 2 odanında terası var.Bi tanesininkinden Boğaziçi Köprüsünün tamamı görünmekte.Oldukça hoş bir manzara var.

  Bina eski fakat ev sahibi biz girmeden önce içerisine yaklaşık 11,000 Tl masraf yaparak yeniledi.Yerler parke,tuvalet-wc oldukçta temiz.Nem-rutubet zaten yok..

  Evde tabağından ütüsüne saç kurutma makinesinden televizyona kadar herşey var.Dediğim gibi gelicek kişi sadece kıyafetlerini getirecek bende öyle yapmıştım zatenn.

  Kira bedeli:1200 lira. 3 kişi olunca 400 lira düşüyor+faturalar.. (400 lirada depozito var,çıkarken geri almak koşuluyla tabiki )
  Sıfır evle uğraşmak istemiyorsanız teklif bence çok cazip.Sıfır eve eşya alması,doğalgaz,elektrik vs açtırması.Bunlar hiç kolay şeyler değil bir düşünün derim.

  0555 290 91 88
  0531 032 58 98
Paylaş  |  Rapor Et  |  666 görüntüleme
0 yorumlar