Okmeydanı BAYAN Ev Arkadaşı

 • Arkadaşlar Okmeydanında , Okmeydanı metrobüs durağına 8-10 dk lık mesafede yeni bir 2+1 ev tuttum.

  Ev çok merkezi bir yerde aile apartmanında 6. Katta , muhteşem bi istanbul manzarası olan bir balkona sahip , içi çok temiz , rutubeti eksiği gediği olmayan mutfağı ve banyosu çok güzel çok temiz olan bir ev.

  Ev güney cephe soğuk havalarda bile sıcacık oluyor buda doğalgaz faturasını büyük bir miktarda düşürüyor. Küçük bir de kileri var fazla eşyalar olunca orayı kullanma imkanımız da mümkün.

  Özellikle 41 AT olmak üzere, evin önünde her yöne otobüs geçiyor Taksim Beyazıt Şişli Ümraniye vsvs olmadı E-5 in kenarında olduğu için hemen ordan binip seçeneklerinizi arttırabilirsiniz :) Zaten 41 AT’ye binmiş olanlar bilir Okmeydanı metrobüs durağından sonraki ilkokul ve lisenin orada.Yani cevizlibaga 10 Mecidiyekoye ise max 15 dk uzaklikta.

  Kira+depozito olarak 300+300 lira düşüyor kişi başı. Başka hiçbir masrafı yok evin. Sadece gelen kişi kendi eşyalarını getiricek bi kaç parça salona eşya getirse fena da olmaz Benim kendime ait olarak fırın , buzdolabı , ocak , masa ve çamaşır makinesi vs var o yüzden gelecek arkadaşın bunları düşünmesine gerek yok.

  Bu arada bende İstanbul İşletmede okuyorum , 2. Sınıftayım , dar kafalı bir insan değilim kimsenin özel hayatına karışmam karışılmasını da istemem , gelen arkadaştan tek isteğim temizliğe birazcık önem vermesi . Tabiki öncelikli olarak önemli olan kafa yapılarımızın uyuşması :)

  İrtibat
  deep__blue90@hotmail.com & 0534 348 68 32
Paylaş  |  Rapor Et  |  1,341 görüntüleme
0 yorumlar