Geziyoruz

geziyoruz
İnterrail’le Geziyoruz
Gençler için kısıtlı bir bütçe ile Avrupa’yı gezip görme imkânı: Interrail Trenle Avrupa’da dolaşmanın kuralları ve püf noktaları hakkında bilgi almak istiyorsanız sözü bir uzman seyyaha bırakalım: ODTÜ’den
Devamı
 
Sosyal Yaşantımız
Biz Genç Turistleriz
Bütçemiz kısıtlı, nereye gidelim, nasıl gezelim? Hem gezelim hem eğlenelim hem de öğrenelim. İşte size çeşitli öneriler:
Devamı
 
geziyoruz
Gezdik Gördük, Anılarımız
Gittiniz gezdiniz, dinlendiniz eğlendiniz, yediğiniz içtiğiniz sizin olsun, neler yaptınız, neler gördünüz, nasıl eğlendiniz, nasıl gittiniz, kaç para harcadınız? Tatilinizle ilgili anılarınızı bizlerle paylaşın, belki biz de gideriz!!
Devamı
   
 
 
Konsept Turlar

Konsept Turlar ve daha eğlenceli Avrupa Turları…

Son yıllarda klasik turlara olan ilginin azalması ile tur çeşitliliği de artmış bulunmakta. Klasik Turlar denildiğinde akla gelen müze ve tarihi mekanları gezmek tatilcilere sıkıcı gelirken yerel etkinliklere katılmak ve direk o deneyimi yaşamak daha eğlenceli ve anlamlı gelmeye başladı.

Tatilcilerin birçoğu Avrupa Ülkelerinin hemen hemen hepsini gezip genellikle klasik turlara katılmış bulunuyorlar. Fakat farklılık arayan, klasik turlar’ın sıkıcılığı’ndan kurtulmak isteyen tatilciler artık konsept turlara katılarak tur şirketlerine farklı bir rota çizdiler. Konsept Turlar gençlerin özellikle tercih ettiği festivalleri, özel partileri, büyük karnavalları ve önemli toplantıları kapsıyor. Örneğin, İspanya’da domates festivaline katılmak isteyen arkadaş topluluğu sadece o festival için gidip bu etkinliği doyasıya yaşamak isteyebiliyor yada Boğa Festivali’ne katılarak bu mükemmel deneyimi yaşamak istiyor.

Daha gerçekçi ve daha doğal olan bu etkinlik ve turlar tatilcilerin ilgisini çekmiş ve şimdiden birçok tur şirketi tur programlarını bu yönde değiştirmiştir. İnsanların taleplerinin nekadar değiştiğini ve sıradanlıktan uzak, deneyimsel turlara olan ilginin boyutunu %25’lik oranda konsept turlara talep artışı ile görebilmek mümkün…

www.avrupaturlarim.com

www.bayramturlarim.com 

geziyoruz


 

Created by Unimiks | Son Güncelleme June 6, 2012 | Posted in Geziyoruz - 2275 görüntüleme
0 yorumlar