Kendimizi Geliştiriyoruz

 
kendimizi geliştiriyoruz
Yaz Okuluna Gidiyoruz
Yaz okulları, öğrencilere İngilizce eğitiminin yanı sıra öğleden sonraları ve haftasonları için önceden belirlenmiş bir planda aktivite ve gezi olanağı sağlar. Yaz okullarına bireysel katılım sağlanabileceği gibi grup halinde de katılım mümkündür. Öğrenciler konaklama (yurtta veya aile yanında), ders saati, aktivite (spor, güzel sanatlar, oyunlar vs), geziler ve yemek planı konusunda karar verebilir, kendi isteklerine uygun programlar yaratabilirler.
 
Devamı
   
   
   
 
AIESEC ile Tanışıyoruz
1948 yılında kurulan AIESEC tamamen üniversite öğrencileri tarafından yönetilen, uyguladığı “Global Değişme Programları” ile bireylerin ve toplumların gelişimine katkıda bulunan bir organizasyon. Dünya gençliğini temsilen, Birleşmiş Milletler ve ona bağlı diğer kuruluşlara danışmanlık yapmakta ve her yıl binlerce öğrenciye uluslararsı staj fırsatları yaratmakta.
 
Devamı
Kendimizi geliştiriyoruz
   
   
   
 


   
   
   
 
Yaz Kampına Gidiyoruz
Binlerce genç dünyanın dört bir yanındaki uluslararası çalışma kamplarında buluşuyor. Gençler, özürlülere yardım, çocuklara ders vermek gibi sosyal faaliyetlerle kendilerini geliştiriyorlar.
 
Devamı
Kendimizi geliştiriyoruz
   
   
   
 


   
   
   
 


   
   
   
 
Kendimizi geliştiriyoruz
Erasmusla Yurt Dışında Okuyoruz
Avrupa Birliği Komisyonu'nun, üye ve aday ülkelerle AB'ye üye ya da aday olmayan Avrupa Serbest Ticaret Birliği (EFTA) ülkeleri (Norveç, İzlanda ve Lihtenştayn) arasında eğitimle ilgili konularda kurumsal işbirliklerini teşvik etmeği amaçlayan programdır.
 
Devamı
   
   
   
 
Hobi Ediniyoruz
Hep çalışmak... hep çalışmak... Arada farklı şeyler de yapmak lazım.. Bir hobi edineyim diyorsanız, işte sizin için derlediğimiz birkaç hobi. Yakında başka hobiler hakkında da bilgiler vereceğiz.
 
Devamı
Kendimizi geliştiriyoruz
   
   
 


Created by Unimiks | Son Güncelleme November 25, 2011 | Posted in Kendimizi Geliştiriyoruz - 4264 görüntüleme
0 yorumlar